NOVINKY

Jarní krása

08.03.2019

Sotva přestane mrznout, jsme natěšení na jaro ... kdo by kolem sebe nechtěl něžnou krásu jarních květů :) Ten, kdo na podzim nelenil a zasadil si sněženky, narcisky a tulipány je tahá ze země očima. Kdo nemá zahrádku, čeká, až se v obchodech objeví první primulky :)

Nabízíme krásné jarní dekorace zhotovené naší floristkou. Pokud si na místě nevyberete, můžete si objednat dekoraci na míru. Můžeme Vám připravit dekorace z umělých nebo živých květin ke všem možným příležitostem (výročí, svatby, narozeniny, pohřby ...).

Jaro klepe na dveře, ale na balónovky je ještě moc brzy. Pokud si chcete čekání na jako zpříjemnit, můžete si u nás koupit překrásné sedmikrásky, pomněnky, karafiátky (nádherně vonící) nebo primulky.

Semínka

22.01.2019

Právě jsme vystavili 480 druhů semínek, cena od 11 Kč. Zelenina, bylinky, kytičky...to vše u nás najdete.

Snažíme se vybírat vkusné a neobvyklé dekorace, které doplní Vaši vánoční výzdobu.

Nabízíme prvotřídní sadbu českého česneku ... Jako jedni z mála letos nabízíme i KARLA IV. Extrémně horké léto se na česneku vyřádilo ... hodně odrůd není na trhu k dispozici nebo je jich množství omezeno.

Nabízíme Vám vybrat si konkrétní cibulku 5ti odrůd tulipánů a 5ti narcisů. Vybírat budete z krásných, velkých a zdravých cibulí. Teď už se jen rozhodnout, které se Vám líbí nejvíc a těšit se na jaro :)